Tip na jesenný detox

 V Zdravie

Ak váš organizmus, alebo pohľad v zrkadle signalizujú, že potrebujete niečo zmeniť, červená kontrolka bliká d e t o x . Ak ešte nie ste  rozhodnutí akú formu si zvoliť, mám pre vás tip. Vhodnú jesennú očistu zahájite ak si zaobstaráte tekutý prírodný zázrak. Osobne som  sa vďaka nemu dokázala čistiť už viackrát, dokonca som s ním  dokázala ozaj hladovať a súčasne aj fungovať a to  bez vedľajších účinkov. Tento prírodný tekutý zázrak z vynikajúceho a hlavne sladučkého javorového sirupu s céčkom plus pridaného palmového sirupu s názvom NEERA  pochádza zo Švajčiarska.

S Neerou – sa očisťujete, chudnete a šetríte 

Neera® , ktorá má aj svoju ochrannú známku  je osvedčená a účinná detoxikačná, tekutá kúra pomáhajúca stimulovať čistiace procesy v organizme. Zároveň je to prírodný a výživný nápoj a jeho výhodou je aj to, že „zaháňa“  hlad . Takže jeho veľmi príjemným, vedľajším účinkom je pomoc so znížením nadváhy. Keďže príčinou úbytku telesnej váhy nie je strata vody, ale  odbúranie nadbytočných tukových zásob,  veľmi malá časť váhy sa po skončení kúry vráti naspäť.  No počas Neera  kúry sa tuk “rozpúšťa”.Obsahuje všetky živiny potrebné na výživu počas doby detoxikácie. Ideálne je „naordinovať“ si ju na 3 dni avšak maximálne na 10 dní. Inak skvelé je aj dopriať svojmu tráviacemu traktu odpočinok a piť sirup pravidelne 1x do týždňa . Avšak ak dokážete po dobu pol roka,  raz do týždňa napríklad len namiesto obeda vypiť chutný a výdatný pohár zarobenej „Neeri „dosiahnete  takisto očistný účinok,  optimalizujete si váhu, nebudete hladní a ušetríte.

Správne načasovanie

Existuje správny  čas  kedy sa začať detoxovať? Z vlastných skúseností potvrdzujem,  že existuje. Potrebuje to menšiu mentálnu prípravu a  trpezlivé vyčkávanie takého dňa. A keď príde spoznáte ho , lebo už sa nebudete môcť  vpratať do rifiel,  pohľad do zrkadla nebude až taký lichotivý a v to ráno  Vám prestane  „škŕkať v bruchu“ . Takže  práve v také ráno siahneme  namiesto  praženice so šunkou po nápoji plnom zdravia a potom to urobíme aj namiesto obedného menu, kvalitnej večeri a celé to zopakujeme už len deväť krát  a tamtararáám výsledok uvidia všetci! Je vhodná takmer pre všetkých dospelákov, len pozor, ak trpíte zdravotnými problémami, o kúre sa vopred poraďte s lekárom.

Ako si nápoj správne pripraviť

Na prípravu dennej dávky, ktorá by mala byť 2 litre potrebujeme  1,5 dl čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy z  3-4 citrónov. 1,7 litra kvalitnej vody, polovičku malej kávovej lyžičky kayenského korenia a 1,5 dl sirupu Neera. Ak si kúru začnete počas svojho pracovného týždňa, zabezpečte si dvojlitrovú fľašu od minerálky. A túto si každé ráno naplňte a predtým ako pôjdete spať musí byť prázdna. Doporučujem nepiť tesne pred spaním.

A na záver výzva pre Vás, urobte si fotku svojej postavy  pred začatím kúry a po nej, porovnajte si ich a pri ťažkostiach zo začatím ďalšej kúry si iba fotky porovnajte . Želám veľa zdravia a zábavy 😉

Recent Posts

Zanechajte komentár

0